Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Her insanın acil nakit ihtiyaçlarından dolayı bankalardan kredi alma düşüncesi olmuştur. Tabii ki her banka müşterilerine ayrı ayrı bazı kriterlere uyması halinde kredi veriyor. Bazı bankalar ise müşteriye güvenmediği için kefil istiyorlar. Bu durumda herhangi bir şekilde kefil bulamayan kişiler kefilsiz kredi veren bankalar ile ilgili araştırmalara giriyor. Her ne kadar bu bankalar kefilsiz kredi veriyor olsa da kredi ürünlerinden yararlanmak için bazı şartları da yerine getirmeniz gerekiyor. Bu şartlar ise aşağıda belirtilmiştir.

Kefilsiz Kredi Başvuru Şartları

  • Aktif olarak sigortalı bir meslekte çalışıyor olmak.
  • Bankalardan daha önce kredi kullandıysa bu kredinin ödemelerini düzenli yapmış olmak.
  • Finansal geçmişin olumsuz olmaması.

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Bu tür bankalardan kredi almak için yukarıda belirtilen şartları muhakkak yerine getiriyor olmanız gerekmektedir. Kredi çekme şartlarına uyum sağladığınız taktirde başvurunuzu her türlü bankadan yapabilirsiniz. Aşağıda bulunan bankalardan herhangi bir şekilde kefil ve gelir belgesi olmadan kredi alabilir aynı zamanda her bankayı birbiri ile karşılaştırarak hangi bankadan kredi alacağınıza karar verebilirsiniz.

Kefilsiz Kredi Veren Bankalar

Bu bankalar genellikle özel kuruluş bankalarıdır.

  • Enpara – QNB Finansbank
  • ING Bankası
  • Akbank
  • İş Bankası
  • Aktif Bank

Bu bankalardan kefilsiz kredi çekebilirsiniz. Her bankanın müşterilerine uygun kredi imkanları bulunuyor ve alabileceğiniz miktarlar her bankaya göre değişkenlik göstermektedir. Bu durumda bankaların sunduğu fırsatları kontrol ederek hangi bankadan kredi alacağınıza detaylı bir şekilde karar verme imkanınız bulunuyor.

Kefilsiz kredi alma işlemi neredeyse bankaların tüm müşterileri için uygundur. Eğer ki bankalar ile daha önce yaptığınız para alışverişlerinde geç ödeme ve takip gibi bir durumunuz yoksa rahatlıkla kredi alabilirsiniz. Bankalar sizden hiçbir şekilde kefil veya teminat talep etmeyecektir.